محل تبلیغات شما

اول از همه خیالتان را راحت کنم که منظورم از

فرش ماشینی ارزان فرشی است که قیمت آن متناسب با کیفیت آن باشد. اصلا از این شیوه که به سایت‌ها برویم و فیلتر را روی ارزان ترین قرار دهیم و هرچه بود بخریم، خوشم نمی‌آید. فرش ساوین از آن دست فرش‌هایی است که در قاعده‌ی ذهنی من جا می‌گیرد و نسبت گفته شده را برقرار کرده است.

با ذکر این نکته که انبوهی از فرش‌ها در یک سطح هستند و صرفا برند آن‌ها فرق می‌کند، سراغ فرش ساوین می‌روم که تصور می‌کنم در زمینه فرش ماشینی رنگ‌هایی چشم‌نواز برای دیدن و پا زدن دارد.

مشخصات فرش ساوین

ابتدا باید بگویم که چرا فرش ساوین را در دسته‌ی فرش‌هایی قرار می‌دهم که قیمت آن با کیفیتش همخوانی دارد و می‌تواند به عنوان فرش ماشینی ارزان تلقی شود.

دلیل اول، پاخور بودن آن است. شاید شنیده باشید که می‌گویند فرشی که هرچه پا می‌خورد مرغوب‌تر می‌شود، ولی این درباره فرش‌های دستباف بیشتر صدق می‌کند. درباره فرش ساوین چنین چیزی به لحاظ تحلیل نرفتن فرش پس از گذشت چندین سال معنا پیدا می‌کند. به زبان ساده، پاخور خوبی دارد و به این زودی‌ها از صحنه خارج نمی‌شود.

علت بعدی، طرح‌های مختلف فرش ساوین است که هم سبک‌های مدرن و هم مدل‌های کلاسیک را در خود دارد. بنابراین احتمال اینکه به خاطر نداشتن سبک مورد پسند شما از این فرش ماشینی محروم بمانید، تقریبا صفر است.

در نهایت، چیدمان فرش ماشینی ساوین در منزل شما قابل شبیه‌سازی است. وقتی به سایت فرش ساوین بروید، می‌توانید مدل انتخابی خود را در یک خانه‌ی مجازی بر زمین بیندازید و ترکیب آن با وسایل خانه را ببینید. جالب‌تر اینکه رنگ مبلمان و کفپوش قابل تغییر است و همین نکته است که خرید آن را به‌صرفه می‌کند.

قلق های خرید فرش ماشینی

شاید در این قسمت لازم باشد که بر بهترین مسیر انتخاب و خرید فرش ماشینی دست بگذارم. اولین کار تصمیم قطعی درباره طرح روی فرش است. اگر بین طرح‌های جدید و قدیمی مردد هستید، با دیدن مدل‌ها در وبسایت‌ها می‌توانید ذهن خود را کمی مرتب کنید. در وهله‌ی دوم، وارد مقایسه قیمت برندهای معروف شوید. در این مرحله است که فرش ساوین حتما جزء برندهای انتخابی شما خواهد بود. متراژ و چند شانه بودن نیز نباید فراموش شود که البته بیشتر متقاضیان خرید فرش ماشینی به این نکته بیش از همه توجه می‌کنند.

پس از اینکه فرش‌های پایانی را گزینش کردید، به سراغ نظرات مردم بروید و تجربه‌ی آن‌ها از خرید آن فرش ماشینی را بخوانید. به مواردی مثل ضمانت و خدمات پس از فروش هم دقت کنید. حالا که بحث نظر مردم شد، بد نیست مستقیم سراغ نظرات درباره فرش ساوین برویم.

فرش ساوین و دیدگاه مشتریان

فرش ماشینی ساوین

چگونه می‌توانید برای فرش ماشینی ساوین از نظر دیگران به نفع خود استفاده کنید؟ در فروشگاه‌های اینترنتی به سراغ نظرات مشتریانی بروید که حداقل چند ماه از استفاده از فرش ساوینی که خریده‌اند، گذشته و حالا دیدگاه خود را منتشر می‌کنند. این کار شما را از کیفیت فرش ساوین مطمئن می‌کند و حرف و حدیثی باقی نمی‌گذارد.

آنچه من از تجربه‌ی چندین ساله در صنعت فرش دریافته‌ام، این بوده است که نه تنها مشتریان خاص و مشکل‌پسند به سراغ برند ساوین می‌روند بلکه کسانی که فرش ماشینی را برای استفاده‌های روزمره می‌خواهند و آنچنان درگیر جزئیات نیستند، بیشتر این فرش ایرانی را سفارش می‌دهند.

فرش ماشینی - فرش ساوین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها